Vi som jobbar här

Sirkka Persson

Rektor
sirkka.persson@pysslingen.se

Magnus Andersson

Biträdande Rektor åk, ansvarig för personal och elevhälsa åk F-9
magnus.andersson2@pysslingen.se

Linda Sandblom

Biträdande rektor, ansvarig för ekonomi och administration åk F-9
linda.sandblom@pysslingen.se

Mikaela Eldebrink

Ansvarig för elevhälsan åk F-9
mikaela.eldebrink@pysslingen.se

Lotta Axby

Åk 1-3 Läslabbet
Förstelärare - Legitimerad Lärare
lotta.axby@pysslingen.se

Marianne Barkgård

Åk 1-3
Legitimerad Lärare
marianne.barkgard@pysslingen.se

Veronica Bergström

Åk 1-3
Legitimerad Lärare
veronica.bergstrom@pysslingen.se

Madeleine Persson

Åk 1-3
Legitimerad Lärare
madeleine.persson@pysslingen.se

Josefin Olsson

Åk 1-3
Legitimerad Lärare
josefin.olsson2@pysslingen.se

Tiina Oksman

Åk 1-3
Legitimerad Lärare
tiina.oksman@pysslingen.se

Marie Granqvist

Åk 1-3
Legitimerad Lärare
marie.granqvist@pysslingen.se

Alexandra Barkavme

Åk 1-3
Legitimerad lärare
alexandra.barkavme@pysslingen.se

Evelina Lehtonen

Åk 1-3
Legitimerad lärare
evelina.lehtonen@pysslingen.se

Monica Burgman

Åk 1-3
Legitimerad lärare
monica.burgman@pysslingen.se

Elin Wahlstedt

Åk 1-3
Legitimerad Lärare
elin.wahlstedt@pysslingen.se

Jessica Hermansson

Åk 1-3 Åk 7-9
Legitimerad Lärare
jessica.hermansson@pysslingen.se

Nedzad Karaahmetovic

Åk 4-6
Legitimerad Lärare
nedzad.karaahmetovic@pysslingen.se

Neila Georges

Åk 4-6
Legitimerad Lärare
neila.georges@pysslingen.se

Laila Gawriye

Åk 4-6
Legitimerad Lärare
laila.gawriye@pysslingen.se

Fima George

Åk 4-6
Legitimerad Lärare
fima.george@pysslingen.se

Marianne Fogelberg

Åk 4-6
Legitimerad lärare
marianne.fogelberg@pysslingen.se

Sandra Watson

Åk 4-6
Legitimerad Lärare
sandra.watson@pysslingen.se

Liselotte Kok

Åk 4-6
Legitimerad Lärare
liselotte.kok@pysslingen.se

Helda Jomma

Åk 4-6
Legitimerad lärare
helda.jomma@pysslingen.se

Ida Liefvergren

Åk 4-6/SYV
Lärare
ida.liefvergren@pysslingen.se

Cecilia Bergström

Åk 4-9 Spec
Legitimerad Lärare
cecilia.bergstrom@pysslingen.se

Ninous Chabo

Åk 3-9
Lärare
ninous.chabo@pysslingen.se

Kristina Tallqvist

Åk 3-9 Slöjd Textil
Lärare
kristina.tallqvist@pysslingen.se

David Fundin

Åk 4-9
Legitimerad Lärare
david.fundin@pysslingen.se

Philip Gerges

Åk 5-9
Legitimerad Lärare
philip.gerges@pysslingen.se

Mattias Pihl

Åk 7-9
Förstelärare - Legitimerad Lärare
mattias.pihl@pysslingen.se

Anna-Karin Lindahl

Åk 7-9
Legitimerad Lärare
anna-karin.lindahl@pysslingen.se

Lisa Thörnberg

Åk 7-9
Legitimerad Lärare
lisa.thornberg@pysslingen.se

Therese Lundh

Åk 7-9
Legitimerad Lärare
therese.lundh@pysslingen.se

Sebastian Larsson

Åk 7-9
Legitimerad Lärare
sebastian.larsson@pysslingen.se

Francisco Delgado

Åk 7-9
Lärare
francisco.delgado@pysslingen.se

Nejla Dzakulic

Åk 7-9
Legitimerad lärare
nejla.dzakulic@pysslingen.se

Lars Hansen

Åk 7-9
Legitimerad lärare
Lars.hansen@pysslingen.se

Anna Willford

Åk 7-9
Legitimerad Lärare
anna.willford@pysslingen.se

Kristina Özel-Jakobson

Åk 5-9
Lärare
kristina.ozel-jakobsson@pysslingen.se

Yusef Matte

Åk 3-9
Lärare
yusef.matte@pysslingen.se

Gunilla Karolin

Resurs åk 7-9
gunilla.karolin@pysslingen.se

Jennifer Andersson

Förskoleklass
Legitimerad Förskollärare
jennifer.andersson@pysslingen.se

Malin Kosatha

Förskoleklass
Legitimerad förskollärare
malin.kosatha@pysslingen.se

Siv Algarp

Förskoleklass
Legitimerade förskollärare
siv.algarp@pysslingen.se

Gunilla Hjelmlund

Förskoleklass
Legitimerad lärare
gunilla.hjelmlund@pysslingen.se

Anna Hällgren

Tjänstledig för studier
Förskollärare
anna.hallgren@pysslingen.se

Jenny Medin

Fritids/Resurs
Fritidspedagog
jenny.medin@pysslingen.se

Anette Hagert

Fritids/Resurs
anette.hagert@pysslingen.se

Emel Mete

Fritids/Resurs
emel.mete@pysslingen.se

Carre Salmela

Fritids/Resurs
carre.salmela@pysslingen.se

Nicole Hartwig

Fritids/Resurs
nicole.hartwig@pysslingen.se

Carolina Granholm

Fritids/Resurs
carolina.granholm@pysslingen.se

Joonas Ruotsaari

Fritids/Resurs
joonas.ruotsaari@pysslingen.se

Willian Broberg

Resurs/Fritids
wille.broberg@pysslingen.se

Anneli Nilsson

Fritids/Resurs
anneli.nilsson@pysslingen.se

George Touma

Fritids/Resurs
george.touma@pysslingen.se

Hanaa Kassab

Matvärdinna
matsalen@pysslingen.se

Suhad Alsabahi

Matvärdinna
matsalen@pysslingen.se

Lesly Cantarero

Matvärdinna
lesly.cantarero@pysslingen.se

Gunilla Perrakoski

Skolkurator
skolkurator@pysslingen.se

Susanna Lindqvist Youssef

Åk F-9
Socialpedagog
Susanna.Youssef@pysslingen.se

Deyana Goryal

Skolsköterska
deyana.goryal@pysslingen.se

Pernilla Ågren

Skolvärdinna
pernilla.agren@pysslingen.se

Varouj Jehmezian

Vaktmästare
vaktis@pysslingen.se

Sandra Lazarevic

Bibliotekarie
sandra.lazarevic@pysslingen.se

Serban Albu

IT-support
Dindator.se