Vi som jobbar här

Magnus Andersson

Rektor
magnus.andersson2@pysslingen.se

Lotta Axby

Biträdande rektor åk F-3 samt fritidsverksamheten
lotta.axby@pysslingen.se

Mattias Pihl

Biträdande rektor åk 4-6 samt administration
mattias.pihl@pysslingen.se

Mikaela Eldebrink

Biträdande rektor åk 7-9
mikaela.eldebrink@pysslingen.se

Madeleine Persson

Åk 1-3
Legitimerad Lärare
madeleine.persson@pysslingen.se

Josefin Olsson

Åk 1-3
Legitimerad Lärare
josefin.olsson@pysslingen.se

Tiina Oksman

Åk 1-3
Legitimerad Lärare
tiina.oksman@pysslingen.se

Malin Kosatha

Åk 1-3
Legitimerad förskollärare
malin.kosatha@pysslingen.se

Alexandra Barkavme

Åk 1-3
Legitimerad lärare
alexandra.barkavme@pysslingen.se

Anette Söderberg

Åk 1-3
Legitimerad Lärare
anette.soderberg@pysslingen.se

Mario Blazevic

Åk 1-3
Legitimerad lärare
mario.blazevic@pysslingen.se

Evelina Lehtonen

Åk 1-3
Legitimerad lärare
evelina.lehtonen@pysslingen.se

Gunilla Hjelmlund

Åk 1-3
Legitimerad lärare
gunilla.hjelmlund@pysslingen.se

Elin Wahlstedt

Läslabbet Åk 1-3
Legitimerad Lärare
elin.wahlstedt@pysslingen.se

Jessica Hermansson

Åk 1-3 Åk 7-9
Legitimerad Lärare
jessica.hermansson@pysslingen.se

Nedzad Karaahmetovic

Åk 4-6
Legitimerad Lärare
nedzad.karaahmetovic@pysslingen.se

Laila Gawriye

Åk 4-6
Legitimerad Lärare
laila.gawriye@pysslingen.se

Georgette Serti

Åk 4-6
Legitimerad Lärare
georgette.serti@pysslingen.se

Marie Granqvist

Åk 4-6
Legitimerad Lärare
marie.granqvist@pysslingen.se

Sandra Watson

Åk 4-6
Legitimerad Lärare
sandra.watson@pysslingen.se

Liselotte Kok

Åk 4-6
Legitimerad Lärare
liselotte.kok@pysslingen.se

Alice Sederholm

Åk 4-6
Lärare
alice.sederholm@pysslingen.se

Helda Jomma

Åk 4-6
Legitimerad lärare
Föräldraledig

Maria Korkis

Åk 4-6
Legitimerad Lärare
maria.korkis@pysslingen.se

Ida Liefvergren

Åk 7-9/SYV
Lärare
ida.liefvergren@pysslingen.se

Cecilia Bergström

Läslabbet Åk 4-9 
Legitimerad Lärare
cecilia.bergstrom@pysslingen.se

David Fundin

Åk 4-9
Legitimerad Lärare
david.fundin@pysslingen.se

Fima George

Åk 7-9
Legitimerad Lärare
fima.george@pysslingen.se

Philip Gerges

Åk 5-9
Legitimerad Lärare
philip.gerges@pysslingen.se

Lisa Thörnberg

Åk 7-9
Legitimerad Lärare
lisa.thornberg@pysslingen.se

Emma Helsing

Åk 7-9
Legitimerad Lärare
emma.helsing@pysslingen.se

Francisco Delgado

Åk 7-9
Lärare
francisco.delgado@pysslingen.se

Johanna Velin Paso

Åk 7-9
Legitimerad Lärare
johanna.paaso@pysslingen.se

Anna Willford

Åk 7-9
Legitimerad Lärare
anna.willford@pysslingen.se

Kristina Özel-Jakobson

Åk 5-9
Lärare
kristina.ozel-jakobsson@pysslingen.se

Yusef Matte

Åk 3-9
Lärare
yusef.matte@pysslingen.se

Meena Salim

Förskoleklass
Legitimerad lärare
meenasaadpolus.salim@pysslingen.se

Siv Algarp

Förskoleklass
Legitimerade förskollärare
siv.algarp@pysslingen.se

Linda Olsson

Förskoleklass
Legitimerad förskollärare
Föräldraledig

Anna Hällgren

Tjänstledig för studier
Förskollärare
anna.hallgren@pysslingen.se

Gunilla Karolin

Fritids/Resurs
gunilla.karolin@pysslingen.se

Anette Hagert

Fritids/Resurs
anette.hagert@pysslingen.se

Emel Mete

Fritids/Resurs
emel.mete@pysslingen.se

Carre Salmela

Fritids/Resurs
carre.salmela@pysslingen.se

Titti Grass

Fritids
titti.grass@pysslingen.se

Andy Fridén Karlström

Fritids/Resurs
andy.karlstrom@pysslingen.se

Filip Hynninen

Fritids/Resurs
filip.hynninen@pysslingen.se

Lena Atas

Fritids

Monika Lorenc

Fritids/Resurs
monika.lorenc@pysslingen.se

Annabella Silvson

Fritids/Resurs
annabella.silvson@pysslingen.se

Lisa Hjälm

Fritids/Resurs
lisa.hjalm@pysslingen.se

Lesly Cantarero

Fritids/Resurs
lesly.cantarero@pysslingen.se

Nicole Hartwig

Tjänsledig för studier
Fritids/Resurs
nicole.hartwig@pysslingen.se

Hanaa Kassab

Matvärdinna
Kringlaskolan.Matsal@pysslingen.se

George Youssef

Matvärd
Kringlaskolan.Matsal@pysslingen.se

Susanna Lindqvist Youssef

Åk F-9
Socialpedagog
Susanna.Youssef@pysslingen.se

Johan Winther

Åk 7-9
Socialpedagog
johan.winther@pysslingen.se

Helen Rainergren

Skolsköterska
helene.rainergren@pysslingen.se

Isak Eliasson

Skolpsykolog - kontaktas via skolan rektor

Pernilla Ågren

Skolvärdinna
pernilla.agren@pysslingen.se

Leena Lindblad

Kurator
leena.lindblad@pysslingen.se